|
Fundacja GAJUSZ działa od 20 lutego 1998 roku, jej celem jest wszechstronna pomoc przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom oraz ich rodzinom.
Nasza instytucja jest dobrze postrzegana na zewnątrz. Możemy pochwalić się nienaganną opinią, rzetelnością, klarownością wydatków. Chcielibyśmy również utrzymać taki wizerunek w następnych latach działalności.
Jesteśmy doświadczonym zespołem ludzi, których łączy wspólny cel. Od lat współpracujemy z wieloma instytucjami, firmami i osobami fizycznymi. Wiemy, że nasze działania są niezbędne dla małych podopiecznych Fundacji GAJUSZ i Hospicjum Domowego dla Dzieci Ziemi Łódzkiej. Wierzymy, że będziemy mogli liczyć na Państwa pomoc w realizacji naszych zadań statutowych oraz planów.
Zapraszamy do odpowiadania na nasze oferty współpracy. |